Використання зимових та всесезонних шин в літню пору року .


147
Характеристика шин літнього типу: Для літньої гуми ситуація трохи інакше. Протектор істотно
простіше, представлений у вигляді двох канавок з безліччю водовідводів від центру. У процесі
руху, головне завдання шини тримати дорогу.У разі випадання дощу в літній час, водовідвідні канави сприяють видаленню води з плями контакту. Таким шляхом ризик ковзання істотно зменшується, а керованість підвищується. На дотик літня гума твердіше зимової.
22334455

 
Гальмівний шлях залежить від багатьох факторів:
– швидкість руху;
– дорожнє покриття;
– погодні умови;
– стан коліс і гальмівної системи;
– спосіб гальмування;
– вага автомобіля.
У будь-якому керівництві по експлуатації автомобіля є дані з гальмівного шляху, зазначено це значення при певній швидкості на сухому покритті.Статистичні дані: Згідно проведених досліджень, зимові шини в літню погоду мають гальмівний шлях в два рази більше ніж літні в літній час на швидкості 90 км/год. Аквапланування починається вже від 75 км/год , при визначених 110 км/год. Висновок такий: використовувати зимові шини у літній
час можна, але на короткі дистанції та в разі крайньої необхідності.
енге
Підвищена гучність;
Прискорений знос гуми;
Погіршена динаміка;
Знижена комфортабельність при русі по асфальту
Комфортність поїздки: Водій і пасажири не будуть відчувати комфорт при їзді на зимових шинаху літню пору року з-за підвищеного шуму, видаваного протектором. Якщо встановлені металеві шипи, то додайте в салон машини ще кілька децибел гучності. А тепер підсумувавши всю інформацію, кожен водій може дати повноцінну відповідь з приводу поїздок влітку на зимовій гумі.Підсумок:Купувати правильні шини і міняти їх вчасно вкрай важливо. Це дасть не тільки комфорт при їзді,але і буде життєво важливим гарантом – безпеки на дорозі.