Орігінал і не орігінал


gggggg
Головне – це не переплутати головне з другорядним. Тому що друге часто виглядає набагато привабливіше першого.🤔
Орігінал і не орігінал
Умовно розділити на чотири групи:
*так звані «оригінальні» запчастини. Зрозуміло, що для автомобільного заводу, що є, по суті, тільки збирачем машин, самостійне виробництво комплектуючих, як правило, не має сенсу. Тому при розробці нової моделі, автомобільний концерн замовляє деталі на стороні. Серед можливих постачальників влаштовується конкурс, а сам автозавод висуває ряд жорстких вимог щодо термінів поставки, ритмічності і якості.
*запчастини від заводських постачальників. Як правило, виробники «оригіналу» постачають свою продукцію не тільки автоконцернам, а й в магазини і неавторизовані сервіси. Природно, в цьому випадку продаються вони тільки з логотипом випустив їх заводу.
*- запчастини від виробників ,з’являються на світ досить нехитро. Зазвичай фірма, яка виробляє запчастини, купує деталь або вузол, розбирає і за їх зразком конструює власний виріб. Така запчастина перед випуском в продаж обов’язково повинна бути сертифікована і не завжди є точною копією «оригіналу», може містити власні секрети і ноу-хау фірми-виробника.
*запчастини від пакувальників . Дивно, але факт – переважна більшість запчастин, випущених виробниками зі світовими іменами, продаються зі штампом і в упаковці інших, не менш відомих фірм. Що замовите Ви ? — в Автосервіс Баланс Львів Кульпарківська 20.