Свічки


 
gifїї завдання – забезпечити належну якість роботи колектора та тепло від камери
згоряння.Правильний розмір і теплова вартість свічки запалення дуже важливі для оптимального функціонування двигуна. Неправильно обрані свічки можуть спричинити несправність двигуна, що призводить до ненадійної роботи. Як правило, помітно, що споживання пального є високим або що машина трясеться (засмічення) … У більш серйозному випадку може виникнути пошкодження двигуна. Обережно слід звернути увагу і на довжину свічки, оскільки вона може бути включена до даху плунжера через невірний вибір,що навіть може спричинити пошкодження даху плунжера. Важливо, щоб свічка запалювання
швидко досягала робочої температури.
пп   Оптимально працюючому двигуні образ свічки прозорий, сухий,тобто коричневий
пп — копия (2)    Перевірте чистоту повітряного фільтра та функцію дроселя
 
пп — копия  Це може бути пов’язано з невірними свічниками з вогнепальною системою, невірним запалюванням або навіть неякісним паливом. Однак дефектний клапан може викликати це явище. У цьому випадку ресурс повинен бути розбитий.
пп — копия (3)   Жирна, брудна свічка попереджає нас про перевантаження двигуна. Через зношені заглушки, двигун застосовує мастило. У правильному випадку, лише клапани стовбурових клапанів повинні бути замінені на направляючі клапана. Рекомендується перевіряти рівень моторного масла.