Сильне нагрівання гальмівних дисків


Сильне нагрівання гальмівних дисків може свідчити про несправності автомобіля
Інша справа, якщо передні гальмівні диски сильно гріються, це може говорити про несправності різного походження. Про поломку стане відомо не тільки за дуже нагрітим колесом, але і з’являться:
Снимокц
*вібрація при гальмуванні;
*рух ривками;
*наявність сторонніх звуків, скрипи;
*зміна кольору гальмівних дисків (такий ознака показує, що метал був нагрітий до граничних параметрів температури, можна виділити декілька порогів, коли сталь жовтіє, синіє або чорніє).
впи
Несправності: причини нагрівання гальмівних дисків
Надмірний нагрів, понад 200 градусів, говорить про наявність несправностей, що виникли з кількох поширених причин:
*порушення цілісності диска або його деформація;
*відсутність достатнього рівня гальмівної рідини;
*неякісні або сильно зношені колодки;
барабанні гальмівні колодки на задніх колесах — у цьому випадку не варто дивуватися, чому гріються передні — саме вони приймають максимальне навантаження на себе, розвантажуючи задній міст.
Слід зазначити, що якщо гріються передні гальмівні диски, панікувати не варто, певний рівень тепла водій буде відчувати, перебуваючи поблизу. Відчувається тепло обумовлено, здавалося б, абсолютно непомітними
для водія в умовах міста діями. Багато хто вже довели до автоматизму свої дії — в пробках, навіть на незавантаженій дорозі, гальма, зчеплення, газ — всі важелі натискаються і відпускаються нескінченне число разів, що ж тоді говорити про розігрітих дисках? Вони просто не встигають остигати в такому напруженому режимі роботи.
Крім того слід мати на увазі:
Своєчасна діагностика і ремонт підвіски – запорука вашого комфорту і безпеки на дорогах. Крім того, слід мати на увазі, що експлуатація автомобіля з несправною підвіскою призводить до швидкого зношування інших елементів ходової частини автомобіля. Пам’ятайте, що набагато дешевше обійдеться усунути одну несправність, ніж кілька її наслідків.Якщо Ви помітили які-небудь ознаки несправностей ходової частини, Вам необхідно негайно звернутися до спеціалістів для усунення несправностей всіх вузлів.