Шиномонтаж-майстерня


Хочеться відзначити, що на якість шиномонтажних послуг впливають такі моменти:
професіоналізм і відповідальність працівників, які виробляють операцію;
обладнання, на якому проводиться робота;витратні матеріали, що застосовуються в ході процесу.Працівник, що не володіє необхідним мінімумом знань і умінь, не може забезпечити необхідну якість роботи. Фахівці компаніїмають потрібними знаннями і мають багатий досвід роботи.

 

Шинимонтаж СТО Баланс  

Перед демонтажем колеса ретельно очищаються від бруду . Монтаж і демонтаж коліс проводиться
на сучасних шиномонтажному обладнанні. Низькопрофільні шини монтуються і демонтуються на профісійному обладнання, що дозволяє проводити роботи швидко, якісно і без наслідків для зовнішнього вигляду шини і диска. Шиномонтажний верстат дозволяє монтувати і демонтувати найскладніші типи шин без пошкодження кромки диска і шини.Сезонну заміну шин не рекомендується робити самостійно. Монтаж і демонтаж шин повинен проводитися тільки професіоналом з використанням належного обладнання. Неправильний монтаж може стати причиною нещасного випадку або пошкодження шини і обода. Сто Баланс, один з небагатьох СТО, яке з турботу подбає про Ваші шини, після шиномонтажу.
Шиномонтаж та зберігання шин Ви можете здійснити одночасно, тобто перевзутись і залиште колеса на зберігання.

Ремонт бічних порізів
Удосконалена технологія ремонту дозволяє проводити ремонт шин різного ступеня складності. Серед широкого спектру наших послуг найбільш популярний ремонт безкамерних шин будь-якої складності – це дозволяє не купувати нову гуму через невеликі пошкодження, а ремонтувати шини, даючи гарантію на її подальшу експлуатацію.Якщо склалася ситуація таким чином ,що потрібно обновити шини це можна зробити на місці.
Швидкий і якісний ремонт порізу шини або ремонт шин при бічному проколі – досить відповідальний захід, що вимагає досвіду, професіоналізму і застосування спеціальних ремонтних матеріалів, а також точного дотримання технології ремонту шин.Ремонт різних типів шин: ремонт камерних шин, ремонт камер, ремонт безкамерних шин.
Продаж дисків і шин

 

Ремонт литих і металевих дисків
В черговий раз на наших чудових дорогах налетіли колесом на яму і серйозно пошкодили зовсім ще новий литий диск? Як часто Ви
“втрачали” автомобільні диски? Здається, що у кожного власника авто хоч раз в житті, так виникала така проблема. Однак варіанти Ваших дій в подібних ситуаціях різноманітні. Звичайно, більшість автолюбителів вважають, що правильніше купити новий комплект дисків , або тільки диск, так як думають, що ремонт колісних дисків не зможе повернути машині колишній вигляд.Але і в такому рішенні цієї проблеми можна зіткнутися з низкою труднощів, з якими напевно хтось з Вас стикався:відсутність у продажу потрібної моделі колісного диска;
небажання продавця “розбивати” комплект з чотирьох колісних дисків;
ексклюзивність Вашої моделі диска (диск виготовлявся на замовлення або обмеженою партією);
висока вартість нового диска.і так далі….


Всі ці проблеми виливаються у втрату часу і коштів, що зараз дуже цінуємо.
На основі діагностики Вам буде запропонований варіант ремонту і названа ціна за нього. Але не кожен литий диск може бути відновлений. Наша компанія гарантує якість відновлених нами дисків, тому диски, які не підлягають відновленню, ми не ремонтуємо, а повертаємо клієнтам з поясненням причин неможливості ремонту.
Накопичений досвід подібних робіт, високопрофесійний персонал і спеціалізоване ремонтне обладнання – ось головні складові якості послуг з виправлення, зварюванні, ремонту і відновленню литих легкосплавних колісних дисків.
Ваше пересування по дорогах стає більш безпечним і зручним

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *