Як правильно зберігати шини


При зберіганні шин слід дотримуватися нижчеперелічені правила, так як гума є матеріалом, який схильний до руйнівної дії, з боку шкідливих факторів і навколишнього середовища.
*Шини необхідно зберігати в сухому закритому приміщенні, (бажано провітрюваному) захищеному від прямих сонячних променів. Небажано зберігати їх під навісом і вже тим більше під відкритим небом, так як перепади температури і вологості негативно позначаються на властивостях гуми.
* Заборонено зберігати шини спільно з хімічними продуктами, паливно-мастильними матеріалами, а також з
розчинниками і органічними сполуками. Бажано ізолювати їх один від одного в різні приміщення.
* Якщо шини зберігаються в стосі, необхідно, щоб вони були накачані, так як під впливом тяжкості протектор буде деформуватися, що викличе вигин брекера і зміну профілю протектора – і тоді вже Вам можливо доведеться купувати нові шини. Так само заборонено класти на них зверху важкі предмети.
12345
*. Зберігати шини необхідно вертикально, кращої опорою буде служити напівкругла площину. Підвішувати їх заборонено. При тривалому зберіганні бажано шину повертати (раз в 2-3 місяці), тим самим, зменшуючи ймовірність зміни форми боковин і протектора.
* Необхідно зберігати їх окремо від предметів, які можуть завдати їм механічні пошкодження, а також уникати попадання на них іскор, вогню або електричного розряду.
*. У шинах зберігаються з камерами, тиск повинен бути мінімальним, щоб шину не деформувало. Окремо зберігаються камери необхідно злегка підкачувати і бажано підвішувати на кронштейни з напівкруглими поверхнями.Зберігання коліс в зібраному стані (+ диск шина)