Шини


проШини — найважливіший елемент безпеки вашого автомобіля: вони забезпечують зв’язок між водієм та дорожнім покриттям. Шини впливають на безпеку та зручність під час їзди. Ваші шини мають бути в належному стані. Не забувайте проводити технічне обслуговування шин.

Факти про шини
Справжня високоякісна шина — це не просто шматок гуми. У результаті кропітких розробок та суворих випробувань шина стає ретельно підготовленим високотехнологічним виробом, що включає значний відсоток ручної праці, знання та досвід фахівців із хімії та техніки, точність виконання та високоякісну сировину. Не дивно, що перш ніж нова шина зрушить з місця на дорозі, має пройти від двох до чотирьох років розробок.
Корисні поради з догляду за шинами
Коли ви стаєте учасником дорожнього руху, на вашу подорож починають впливати наступні чинники: автомобіль, яким ви керуєте, шини, які на ньому встановленні, ваші знання та вміння, загальна швидкість, інші водії на дорозі, і звичайно – погодні умови.
Перевірте безпеку за допомогою звичайного 5-сантиметрового сірника з 3-4-міліметровою сірчаною голівкою. При заглибленні сірника в канавку протектора його голівку не має бути видно. Повторіть ці дії на різних канавках на поверхні шини. Якщо сірчану голівку видно, глибина протектора недостатньо безпечна для зимової їзди. Рекомендована мінімальна глибина канавки протектора становить 4 міліметри. Згідно правил, глибина канавки протектора має бути не меншою ніж 3 мм для зимових шин і 1,6 мм для літніх шин.