Шиномонтаж – особливе ставлення до клієнтів і їхніх автомобілів.


Купити якісні автомобільні шини і диски сьогодні можна в багатьох магазинах, але не всі вони пропонують вигідні умови і додатковий сервіс. В СТО Баланс, що на Кульпарківська Ви знайдете необхідні шини і диски як зимові так і літні за привабливими цінами, а також отримаєте знижку на шиномонтаж.

У нас представлені автошини та диски відомих європейських, китайських, корейських та українських виробників, які зарекомендували себе на ринку. Кожна марка представлених у продажу автомобільних шин і дисків має свої особливості, різницю між ними Вам із задоволенням пояснять наші працівники.

На автосервісі Баланс є така можливість як придбати шини б/у , тобто вживані автошини які представлені в асортименті.
З автосервісом Баланс на Кульпарківській Ви економите гроші на покупку шин і дисків і при цьому не економите на безпеці на дорогах!
Послуги з шиномонтажу в основному бувають затребувані навесні і восени – саме в цей період настає час для зміни коліс і сервісні центри буквально заповнюються клієнтами, які прагнуть зробити швидку заміну шин.

Якщо ви є власником автомобіля, то ви вже стикалися з такою ситуацією. Щоб не простоювати в черзі, наше СТО пропонує подзвонити в наш сервіс для запису на шиномонтаж у Львові, за номерами: +38096 977 5345

Ви під’їдете до нас в призначений час і наш майстер швидко, і якісно виконає весь спектр робіт.
Колесо – важливий елемент автомобіля. Воно практично завжди знаходиться під впливом великих навантажень, забезпечуючи стійкість і безпеку при русі машини за рахунок надійного зчеплення з дорогою. Наші фахівці перевірять стан гуми і протектора, а також проконтролюють тиск в шинах.

Пропонуємо вам скористатися комплексом послуг шиномонтажу Баланс на Кульпарківській:
*балансування коліс
*ремонт-рихтовка сталевих дисків
*ремонт-рихтовка алюмінієвих дисків
*покраска дисків балансування коліс
*зварювання алюмінієвих дисків