Загальні рекомендації для заміни літньої гуми


Час-перевірити-зимові-шини Якщо температура знижується до нуля градусів, настає час перевірити стан зимових шин та професійні поради для продовження терміну служби шин.

      * Правильне зберігання
Шини потрібно зберігати в прохолодному місці, подалі від потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати можна або в ряд, або викласти шини одна на одну, але не більше 4-х шин. При виборі місця зберігання необхідно переконатися, що шини розміщені не біля генераторів, електричних трансформаторів або розчинників.
*Міняйте шини місцями У передньопривідних автомобілях, наприклад, передні колеса працюють трохи інтенсивніше, ніж задні, що призводить до більш швидкого зношування. Ротація розташування коліс кожні 8000–10000 кілометрів, дозволить вам збільшити безпеку та комфорт водіння за рахунок рівномірного зношування протектора шин.


*Перевіряйте тиск у шинах
Автомобіль з дуже низьким тиском у шинах буде споживати більше палива, керування погіршиться, і шини зносяться швидше. Тому ми радимо зберігати тиск у шинах на рівні, що відповідає сезону та іншим водійським вимогам.
* Поводьтеся з шинами належним чином
Завжди перевіряйте стан шин на своєму автомобілі. Це особливо важливо при заміні гуми. Якщо ви виявите в шині будь-який дефект, обов’язково зв’яжіться з фахівцями, які перевірять рівень безпеки шини.
* Спокійне водіння
Спокійне водіння допоможе тримати під контролем ваш автомобіль та кут нахилу при повороті колеса. Різке натискання на педаль газу або гальма особливо негативно позначаються на зимових шинах, тому що зношуються шипи на шипованих шинах, і ламелі на нешипованих.
Важливо пам’ятати, що новим шипованим шинам слід пройти обкатку в 500 км, у такий період слід уникати пробуксовок та екстреного гальмування. Це дозволить шипам зайняти оптимальне положення в шині.
* Дотримуйтеся чистоти
Перед зміною шин або здачею їх на сезонне зберігання необхідно вилучити більші камені з протектора шини. Покришки завжди мають зберігатися у чистоті. Звичайна практика – це промити їх під тиском. Але якщо водний пульверизатор перебуває дуже близько до шини, це може пошкодити її каркас. Ми рекомендуємо дбайливу, ручну мийку з мийним засобом, яка продовжить термін експлуатації шин.

Загальні рекомендації для заміни літньої гуми свідчать, що їхати в шиномонтаж потрібно, коли середньодобова температура знаходиться в межах від +5 до +7 градусів. Літня гума в таку погоду стає “дубової” і неефективною, особливо на слизькій дорозі.
У зв’язку з можливим різким похолоданням головне завдання водія встигнути підготувати автомобіль ще до того, як з’явиться лід або сніг. Властивості сучасних зимових шин при експлуатації в теплу погоду не змінюються, і шини істотно не зношуються.